• Смородина Біла Смольянінова (Смольяніновская) в контейнері

Смородина Біла Смольянинову (Смольяніновская). Даний сорт вивели в НІЗІСНП (Підмосков'я). Термін дозрівання - середній. Кущ широкий, сильнорослий, досить великий, рідкісний. Пагони прямі і товсті. Листя невеликі, п'ятилопатеве. Квіткові кисті мають довжину 10-12 см, вони можуть нести на собі по 10 ягід. Плоди вагою до 1 г, білого кольору, кислуваті на смак, прозорі. Урожайність досить висока. Довго зберігаються на кущах, не втрачаючи смакових якостей. Зрілий 5-6-річний кущ може давати врожай до 7 кг. Цей сорт смородини зимостійкий і може вирощуватися по всій території України. Слабо уражується грибними хворобами. Досить двох-трьох обробок фунгіцидами.

Посадка.

Час для посадки. Саджанці потрібно висаджувати на початку осені, в перших числах вересня, щоб вони змогли встигнути вкоренитися до перших заморозків. Не варто спізнюватися з посадкою, хоча в останні роки осінь стала досить затяжний, краще не ризикувати. Можна висаджувати білу смородину і по весні, до розпускання бруньок, але навесні і часу небагато, та й нирки можуть прокинутися набагато раніше, ніж встигне для посадки грунт. ЯКЩО саджанці в контейнері - МОЖНА ВИСАДЖУВАТИ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС.

Місце для посадки саджанців необхідно вибирати сонячне, захищене від вітрів, з заляганням грунтових вод від 1,5 до 2 м. Якщо грунтові води розташовані на глибині 0,5-0,6 м, то чагарник слід висадити на горбки. Низькі місця із зайвою вологою не підійдуть: на них рослина хиріє і покривається лишайниками.

Висадка.

Перед посадкою в саджанця відрізають пошкоджені коріння. Необхідно підрізати пагони, залишаючи 5-6 нирок (10-15 см). Якщо саджанець смородини сильно підсох, то його потрібно опустити в воду на кілька днів. Висаджують його на 5-6 см глибше, ніж він ріс на попередньому місці, коріння при цьому розправляють. Потім рослину потрібно полити і мульчувати.

Яма для посадки. Яму готують за кілька тижнів до висадки, для того, щоб земля в ній встигла осісти. У діаметрі яма повинна становити 50 см, а її глибина не повинна перевищувати 40 см. У грунт потрібно додати 8-10 кг гною, 30-40 г сірчанокислого або півлітрову банку попелу, а також 150-200 г суперфосфату. У кислий грунт потрібно додати вапно.

Догляд.

Під кущі білої смородини необхідно щороку вносити добрива, тому що ця рослина потребує великої кількості поживних речовин для формування плодів. Найчастіше це робиться ранньою весною, вноситься 100-150 г суперфосфату, 70-100 г аміачної селітри і 40-50 г сірчанокислого калію, причому більш старому кущу потрібно більше добрив. Раз на три роки смородину удобрюють органікою (1 відро гною на кущ). Іноді по весні використовують тільки азотні добрива, а калій і фосфор - тільки після збору врожаю. Дуже корисним для чагарнику буде внесення золи: плоди стають смачніше, кущі менше піддаються атаці шкідників.

Не рекомендується вносити хлорні добрива, в крайньому випадку, це можливо тільки під зиму. Якщо кущ розвивається слабо, то його можна підгодовувати мінеральним або рідким органічним добривом (30-40 грам на відро води, на 1 кущ - 1 відро). Перша така підгодівля робиться після періоду цвітіння, друга - після збору плодів для закладки врожаю наступного року. Підживлення дуже важливі, адже через недостатнє харчування рослина змушене скидати частина зав'язей, внаслідок чого врожайність істотно знизиться.

Навколо кущів грунт повинна бути пухкої, бур'яни потрібно своєчасно виполювати. Особливо сильно шкодять врожайності білої смородини багаторічні бур'яни. Грунт необхідно рихлити на глибину до 10 см, щоб не пошкодити коріння, які розташовані біля поверхні.

Виноград
Термін дозрівання Середній
маса грона 10-12 см
маса ягоди до 1 г
Колір ягоди білий
Смак Кисло-слодкий, десертний
Сила росту куща сильнорослий
Морозостійкість до -25…-30 °C
Стійкість до хвороб Висока

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Смородина Біла Смольянінова (Смольяніновская) в контейнері

  • Виробник: Собственная посадка
  • Артикул: Смородина Белая Смольяниновой (Смольяниновская)
  • Наявність: 3
  • 60,00 грн.


Схожі товари

Смородина червона Рондом (у контейнері САМОВИВІЗ)

Смородина червона Рондом (у контейнері САМОВИВІЗ)

Смородина червона "Рондом". Виведений у Голландії. В Європі цей сорт числиться в списках кращих сортів смородини. Сорт пізнього терміну дозрівання. Відрізняється стійкістю до американської борошнистої роси та антракнозу. Відрізняється швидким відновленням пошкоджених тканин. У слабкому ступені уражається септориозом. Дегустаційна оцінка 4,6 бала. Врожайність 8-10 кг / кущ. При описі червоної смородини сорту Рондо варто згадати, що він стійкий до посухи, але на шкоду врожайності.Кущ сильнорослий, прямостоячий, розріджене, досягає 1,5 м у висоту, гілки потужні, зі слабким розгалуженням. Листя темно-зелені, п'яти лопатеві, знизу густоопушенние, шкірясті, щільні, зморшкуваті, з подовженою середньою лопаттю і короткими, гострими бічними лопатями.Підстава листа пряме. Кисті довгі, компактні, з 16-17 ягодами з щільним розміщенням їх на кисті. Ягоди рівномірно великі, в повній стиглості темно-червоні, солодко-кисла на смак, соковита. Середня маса плоду - 0,7 0,9 м Після дозрівання довго тримаються на кущах, добре транспортабельні. Свіжі ягоди можуть зберігатися протягом 2-3 тижнів при температурі +1 ... + 2 ° С. Погано розмножується здеревілими живцями, так як утворення пагонів в перший рік відсутній. Сорт придатний для ведення на шпалері. Сорт універсального призначення...

60,00 грн.