• Актинідія Київська гібридна саджанці в контейнері

ЦІНА 1 річної - 100 ГРН.

Київська гібридна. Сорт отриманий в 1977 в результаті схрещування актинідій Аргута і пурпурової. Велика ліана з сірими пагонами. Ягоди 3,4x2,5 см; гладкі, зелені, з бурими плямами, масою 10-18 г. М'якоть ніжна, солодка, червоний у насіння і основи плодоніжки. Плоди дозрівають в початку вересня.


Виноград
Вік саджанця 1 рік
Термін дозрівання вересень
маса ягоди 10-18 г
Колір ягоди зелені, з бурими плямами
Смак М'якоть ніжна, солодка
Морозостійкість -30 °С

Написати відгук

Будь-ласка ввійдіть чи зареєструйтеся для написання відгуку

Актинідія Київська гібридна саджанці в контейнері

  • 100,00 грн.


Схожі товари

Актинідія Ласунка (1 річна)

Актинідія Ласунка (1 річна)

ЦІНА 1  РІЧНОЇ - 100 ГРН.Актинідія "Ласунка" - потужна деревоподібна ліана. Виведена шляхом схрещування актинідія "Пурпуровий" з актинідією "Аргут". Отримано в Київському Національному ботанічному саду.Цвіте в червні. Квіти білі двудомние.Одіночние, або по 2-3 в суцвітті.Плоди подовжена тупо-яйцеподібної форма, соковитий, ніжний, без особливого аромату. М'якоть світло-пурпурова. Дозріває нерівномірно, не обсипаються.Час дозрівання - вересень.· Рослина холодостійка, тіньовитривала, але для нормального плодоношення любить відкриті сонячні місця· Коренева система розташована у верхньому шарі грунту, тому повинна бути притените, погано переносить посуху· Відрізняється декоративністю, широко використовується в ландшафтному дизайні, для арок, альтанок, парканів· За вмістом вітаміну "С" в 2-3 перевершує рази чорну смородину!плоди рослини вживаються в свіжому, сушеному вигляді, перетирають з цукром, піддають заморожуванню, також з них роблять вино, варення, компот, застосовують в кулінаріїРозмножується насінням (початок плодоношення на 5-6 рік), задерев'янілими і зеленими живцями, горизонтальними відводками (плодоношення на 3 рік після посадки).При висаджуванні рекомендується відстань між рослинами 3-4 метра.При посадці саджанців особливої ​​уваги слід звернути на захист рослини від домашніх кішок протягом перших 3 років, поки рослина не зміцніє (після валеріани, актинідія стоїть біля кішок на другому місце). Рекомендоване огорожу: циліндр (висота - 1м, діаметр - 0,25 м) з оцинкованої металевої сітки застосовується для штукатурки.УВАГА! Рослина дводомна: для плодоношення потрібно чоловіче і жіноче рослина. ..

100,00 грн.

Актинідія Київська великоплідна (1 річна)

Актинідія Київська великоплідна (1 річна)

ЦІНА 1 річної - 100 ГРН.Актинідія "Київська великоплідна" - потужна деревоподібна ліана. Виведено шляхом схрещування актинідія "Пурпуровий" з актинідією "Смарагдова" (Вереснева). Отримано в Київському Національному ботанічному саду.Цвіте в червні. Квіти білі дводомні. Поодинокі, або по 2-3 в суцвітті.Плоди великі - 15-18 гр, широко-овальної форми, злегка приплюснуті.М'якоть світло-зелена, зі слабким пурпуровим відтінком, соковита.Час дозрівання - вересень.• рослина холодостійка, тіньовитривала, але для нормального плодоношення любить відкриті сонячні місця• коренева система розташована у верхньому шарі грунту, тому повинна бути притените, погано переносить посуху• відрізняється декоративність, широко використовується в ландшафтному дизайні, для арок, альтанки, паркани• за вмістом вітаміну "С" в 2-3 перевершує рази чорну смородину!• плоди рослини вживаються в свіжому, сушеному вигляді, перетирають з цукром, піддають заморожуванню, також з них роблять вино, варення, компот, застосовують в кулінаріїРозмножується насінням (початок плодоношення на 5-6 рік), задерев'янілими і зеленими живцями, горизонтальними відводками (плодоношення на 3 рік після посадки).При висаджуванні рекомендується відстань між рослинами 3-4 метра.При посадці саджанців особливої ​​уваги слід звернути на захист рослини від домашніх кішок протягом перших 3 років, поки рослина не зміцніє (після валеріани, актинідія стоїть біля кішок на другому місце). Рекомендоване огорожу: циліндр (висота - 1м, діаметр - 0,25 м) з оцинкованої металевої сітки застосовується для штукатурки.УВАГА! Рослина дводомна: для плодоношення потрібно чоловіче і жіноче рослина. ..

100,00 грн.

Актинідія чоловіча ( 2 річна)

Актинідія чоловіча ( 2 річна)

ПРОДАЄМО В набір (ВІД 2 - ЖІНОЧІХ, 1 - ЧОЛОВІЧИЙ)        ЦІНА 2х річної - 150 ГРН.  БЕЗ ЖІНОЧИХ - НЕ ПРОДАЄМО!!!Актинідія чоловіча - універсальний запильник для всіх представлених жіночих сортів актинідій.Швидкозростаюча ліана до 6 м у висоту. Однорічний пагін може бути дуже довгі (до 2 м і більше). Листя овальне, зелені, не змінюють своє забарвлення протягом літа. Восени вони стають яскраво-жовтий колір. Стійкість до захворювань хорошая.Морозостойкость помірна, але нормально зимують на території України. Молоді рослини краще прикрити від морозу. При вирощуванні потребує міцних опорах. Актинідії добре ростуть на пухких, родючих і багатих гумусом грунтах. А. аргута - рослина дводомна. На ділянці бажано мати два жіночих рослини різних сортів і одне чоловіче (одного чоловічого рослини досить для запилення 5 жіночих). Рекомендується висаджувати актинідію навесні. Найкраще місце для посадки є півтінь. Для цього підходить західна сторона споруди (альтанки, будинки), щоб вони створювали притенение. Молоді рослини потребують захисту від котів, які їх поїдають...

150,00 грн.